Produkcija

Sukurta pagal tradicinės Rytų medicinos principus

Daugiau nei prieš dešimtmetį buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas – sukurti skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš gydomųjų aukštesniųjų grybų (kordicepso, linčži, šitake bei kt.) ląstelių turinio – greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Tai – trečios kartos maisto papildai, tarpinė grandis tarp medikamentų ir įprastų maisto papildų, atliekantys ne tik valymo ar papildymo funkcijas, tačiau plačiai naudojami ir kaip efektyvų reguliuojamąjį ir sveikatinamąjį poveikį turintys preparatai.

Korporacija “Fohow” – vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, tyrinėjantį ir kurianti naujas biologiškai veiklių maisto papildų receptūras, gaminanti preparatus, atliekanti jų saugumo tyrimus, efektyvumo nustatymą ir t.t.

Korporacijos “Fohow” įmonių gamyba pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, HAACP, ISO. Produkcija sertifikuota Lietuvoje, JAV, Izraelyje ir daugelyje kitų valstybių.